Heroes of Battle Cards

Rol Yapma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 4.8 MB
  • Version 4.0.3 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Firma Plarium Global
Heroes of Battle Cards mobil oyunu Android cihazınıza indirerek oynayabileceğiniz rol yapma oyunlarından bir tanesidir.

Android işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuza ücret ödemeden  indirerek oynayabileceğiniz Heroes of Battle Cards mobil oyununda en güçlü olmaya çalışacaksınız. Oyunun seyrini değiştirmek için güçlü bir kahraman olmaya ihtiyacınız var. 

Sihirli mücevherleri eşleştirerek ölümcül canavarlarla savaşa girecek ve koruyucularınızı grev yapmalarını emredeceksiniz. Karakterleriniz hiç olmadığı kadar yetenekli bu da sizi daha da güçlendirecek. Saldırılarınızı artırmak ve düşmanlarınızı yok etmek ve yıkıcı kombinasyonlar oluşturmak için 3 veya daha fazla eşleştirin. Doğru bir strateji ile ilerlediğiniz taktirde başarılı olabilirsiniz. 

Oyununuzu ve kahramanınızı ve muhafızları evrimleştirmek için her daim savaşmaya devam edin. Ne kadar çok oynar ve ilerlerseniz, toplayabileceğiniz kart sayısı da performansınıza göre artar. Oyun taktiklerinden biri de daha iyi ve daha güçlü Guardians'ı keşfetmek için kartları birleştirmek. Bu yöntem oyun gücünüzü iki katına çıkartacaktır.

Becerilerinizi artırmak,büyük ödüller kazanmak için yarışmalara ve turnuvalara katılarak performansınızı sergileyebilirsiniz. Güçlü kartlar ile ilerlediğiniz taktirde oyunu kazanmaya o kadar çok yaklaşırsınız. 

 

Heroes of Battle Cards indir